Máme starší rodinný dom, kde nám až do kuchyne steny ťahali vodu z pivnice. Dom nebol izolovaný a dlho sme si nevedeli rady, nakoľko všetky navrhované riešenia boli príliš dráhe pre našu domácnosť. Páni z RBL Trade nám vyriešili problém natiahnutím novej omietky IZONIL, ktorá je funkčná už tretí rok. Predošle riešenia strácali efekt už po pol roku. Ďakujem.

Pavlína M., Ortuťová okr. Bardejov

 

Moja stará pivnica s klenbami mala veľký potenciál na zrekonštruovanie a užívanie si jej priestorov. Dlho som sa odhodlával na jej opravu. Chcel som ju mať peknú, suchú a proste priestor kde sa nebudem cítiť ako v hororovom filme. Vedel som, že bežné sanačné omietky majú len dočasný efekt. Sú náročné z dôvodu ich systémovej skladby a samotný výrobcovia Vám negarantujú nič. Po odporúčaní v stavebninách a osobnej návšteve  niekoľkých referenčných miest som sa rozhodol použiť IZONIL. Najlepšie je, že som ho mohol natiahnuť sám s pomocou bratranca. Táto omietka nepotrebuje žiadne špeciálne podklady, systémy a iné hlúposti. Pivnicu mám krásnu, čistú, bielu ale hlavne so suchými stenami.

Miloš Pangrac, Prešov

 

V pivnici, ktorá je asi 1,2 metra pod zemou sme malí vždy problém s opadávaním farby a omietky. Je to len pivnica, no staré časy sú preč a človek chce mať pekne čisto v celom dome. Predošle omietky malí problém už po niekoľký mesiacoch. Teraz sme natiahli IZONIL Hard a čakáme. Zatiaľ to drží už 5 mesiacov bez problémov, suché a biele.

Pavol Z., Bardejov

 

Môj dom je hneď pri ceste a sokel mi nevydržal ani 2 roky. Najprv rohy, tak spodok a neskôr začal opadávať už všade. Vždy som to dával robiť „odborníkom“ ale teraz som si to opravil sám a použil som IZONIL. Drží už piaty rok a zručný chlap sa s tým vyhrá aj sám. Omietka sa pripravuje jednoducho ako každá iná. Vôbec nepije vodu.

Ján K., Giraltovce